Faker (3.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
