Faker (3.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Locale
pl: Język

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
