Faker (3.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Locale
eo: Lokaĵaro
