Faker (3.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Predefinido

en: Locale
pt: Localização

en: Node title
pt: Título do nó

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: Machine name
pt: Nome de máquina
