Faker (3.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Node title
ro: Titlu nod

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Machine name
ro: Numele mașinii
