Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
