Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Locale
de: Spracheinstellung

en: Node title
de: Beitragtitel

en: User name
de: Benutzername

en: Field Type
de: Feldtyp

en: Machine name
de: Systemname

en: No field types found.
de: Keine Feldtypen gefunden.
