Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Locale
hi: लोकेल

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Machine name
hi: मशीन नाम
