Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Machine name
ne: मशीन नाम
