Faker (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime
