Faker (8.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
