Faker (8.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
