Fallback Formatter (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Formatter
pt: Formatador

en: Formatter settings
pt: Configurações do formatador

en: Fallback
pt: Retorno

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
