Fallback Formatter (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
