Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
