Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
