Media Fallback (2.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Media
ja: メディア

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称
