Media Fallback (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया

en: Machine name
ne: मशीन नाम
