Media Fallback (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Media
vi: Phương tiện

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
