Media Fallback (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Media
fr: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
