Media Fallback (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Media
lv: Multivide

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
