Media Fallback (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Media
he: מדיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
