False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Actions
be: Дзеянні

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Apply
be: Ужыць
