False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Actions
cs: Akce

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Migration
cs: Migrace

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
