False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Actions
is: Gerðir

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Blocked
is: Sperrað
