False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Sort by
fr: Trier par

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Enter username
fr: Entrez le nom d'utilisateur

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -
