False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
