False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Actions
lv: Darbības

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Migration
lv: Migrācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
