False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
