False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Blocked
ne: अवरुद्ध
