False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Enter username
pt: Insira um nome de usuário

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Migration
pt: Migração

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: The url is not valid.
pt: A url não é válida.

en: Asc
pt: Ascendente
