False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Actions
sk: Akcie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
