False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Enter username
th: กรุณาใส่ชื่อผู้ใช้งาน

en: Migration
th: การโยกย้าย
