False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Actions
bg: Действия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: block
bg: блок

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси
