False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Actions
ca: Accions

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: block
ca: bloc

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Enter username
ca: Introdueix el nom d'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Migration
ca: Migració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
