False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Actions
eo: Agoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: block
eo: bloko

en: Blocked
eo: Blokita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
