False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Status
es: Estado

en: Actions
es: Acciones

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: default
es: predeterminado

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: block
es: bloque

en: Blocked
es: Bloqueado

en: User Accounts
es: Cuentas de usuario

en: Enter username
es: Indicar nombre de usuario

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Migration
es: Migración

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -
