False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Actions
gl: Accións

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: block
gl: bloque

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Enter username
gl: Insira nome de usuario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
