False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Status
it: Stato

en: Actions
it: Azioni

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: default
it: predefinito

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: block
it: blocco

en: Blocked
it: Bloccato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Migration
it: Migrazione

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
