False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Actions
ja: アクション

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: default
ja: デフォルト

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: block
ja: ブロック

en: Blocked
ja: ブロック

en: Enter username
ja: ユーザー名を入力

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
