False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
