False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: default
nl: standaard

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: block
nl: blok

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: User Accounts
nl: Gebruikersaccounts

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Apply
nl: Toepassen

en: Migration
nl: Migratie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The url is not valid.
nl: De URL is niet geldig.

en: Asc
nl: Oplopend
