False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Search
ps: لټون

en: default
ps: تلواله

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
