False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: block
af: blok

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
