False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Blocked
ast: Torgáu
