False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: default
da: standard

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: block
da: blok

en: Blocked
da: Blokeret

en: Enter username
da: Indtast brugernavn

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Migration
da: Migrering

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
