False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: block
fi: lohko

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Enter username
fi: Syötä käyttäjänimi

en: Apply
fi: Käytä

en: Migration
fi: Migraatio

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
