False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Search
gu: શોધ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
