False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Search
id: Pencarian

en: default
id: standar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: block
id: blok

en: Blocked
id: Diblokir

en: Enter username
id: Masukan nama pengguna

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Migration
id: Migrasi

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
