False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
